Strony związane z hasłem 'usługi porządkowe':

 • czyszczenie dywanów poznań »

  Gwarantujemy fachową kadrę i specjalistyczny ekwipunek. Przyjmujemy zlecenia trzymania w czystości obiektów biurowych, magazynowych, komercyjnych a także samochodów. Strona WWW karcher-poznan.net ma do zaproponowania czyszczenie tapicerki, czyszczenie wykładzin w okolicach Poznania. Wykonujemy usługi prania, jako prace natychmiastowe ewentualnie zlecana na stałe. Nasze działanie cechuje uniwersalność, szybkość i profesjonalizm. Serwis i firma www karcher-poznan.net

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • sprzątanie Wrocław »

  Oczekujesz należytych usług porządkowych na terytorium Wrocławia? Idealnie trafiłeś! Zapewniamy kompletne usługi w zakresie sprzątania a także regularnego utrzymywania czystości, stałego sprzątania biur, magazynów, hal, mieszkań oraz mieszkań prywatnych, sprzątania jednorazowego, sprzątania po remontach, mycia powierzchni szklanych Nasze ceny są bardzo korzystne, gdyż nie korzystamy z usług pośredników. W celu własnej rekomendacji namawiamy do zapoznania się z referencjami od naszych stałych Klientów. Serdecznie zapraszamy do efektywnej współpracy: www.posprzatam.pl.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • pranie tapicerki samochodowej »

  Firma i serwis internetowy czystydywan.net ma do zaproponowania czyszczenie tapicerki, czyszczenie wykładzin w okolicach Poznania. Wykonujemy usługi czyszczenia, jako prace doraźne lub zlecana na stałe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i specjalistyczny sprzęt sprzątający. Podejmujemy zlecenia utrzymywania w schludności budynków urzędowych, magazynowych, handlowych a także samochodów. Posiadamy znakomite referencje od naszych stałych klientów naszych usług. Nasze usługi cechuje uniwersalność, szybkość i fachowość. Portal www.czystydywan.net - zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »