Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Germanica - biuro tłumaczeń »

  Firma Germanica jest wrocławską firmą prowadzącą działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), sprawdzanie specjalistycznych tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz z języka obcego na język obcy. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia angielski »

  Biuro językowe „Akcent” – obietnica bardzo dobrej klasy tłumaczeń! Zapewniamy Państwu specjalistyczne tłumaczenia językowe. Cechuje nas przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość, terminowość i dokładność. Obiecujemy początkową staranną wycenę każdego tekstu, określamy czas tłumaczenia oraz cenę. Stawiamy na blyskawiczną i łatwą komunikację z każdym Klientem. Umożliwiamy nader sprawną i bardzo bezpieczną współpracę przez Internet. W sytuacji dokumentów poufnych, dostarczamy je bezpośrednio do Klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: biuro tłumaczeń Poznań www.tlumaczymy.biz.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • jezyk niemiecki Szczecin »

  Biuro językowe Mobilelingua to gwarancja bardzo dobrej klasy tłumaczeń i szkoleń. Zapewniamy Państwu fachowe tłumaczenia językowe. Wyróżnia nas przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość, punktualność i skrupulatność. Oferujemy oryginalną staranną weryfikację każdego tekstu, określamy czas tłumaczenia i cenę. Stawiamy na sprawną i łatwą wymianę z każdym Odbiorcą. Gwarantujemy bardzo efektywną i nadzwyczaj bezpieczną współpracę przez Internet. W wypadku dowodów tajnych, zaopatrujemy je wprost do Klientów. Namawiamy do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenie na polski Warszawa »

  Szukasz osoby zajmującej się tłumaczeniem dokumentów? Przedsiębiorstwo www.at-t.pl ma rewelacyjną propozycję. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w usługach związanych z tłumaczeniami dla firm, organizacji i każdego kto potrzebuje doskonałego tłumacza. W zakresie proponujemy: pisemne i ustne, wsparcie językowe i techniczne tłumaczenia konferencji i kongresów, egzamin tłumacza przysięgłego. Nasi stali klienci otrzymują Karty Stałego Klienta zapewniające uzyskanie atrakcyjnych zniżek. Nasza działalność w usługach turystycznych obejmuje: sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych, rezerwację pensjonatów na terenie kraju. Do zobaczenia. Serwis i firma www At-t totłumacz Warszawa Bemowo na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »