Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Jak wytypować lustrzankę? Zasugerujemy jak wybrać dobry aparat! »

  Z każdej wyprawy pragnęlibyśmy przywieźć jak najwięcej wspomnień, a te najlepiej zapisać na zdjęciach. By jednak je wykonać, konieczne są dobre aparaty cyfrowe, na przykład lustrzanki. Dzisiejsze lustrzanki cyfrowe są bezproblemowe w eksploatacji, ale z ich wyborem mogą się wiązać duże wątpliwości. dobór obiektywu, rozdzielczości, wyświetlacza lub statywu to dla laików może być skomplikowana kwestia. Dlatego w serwisie lustrzanki-digital.pl odkrywamy wszystkie tajniki lustrzanek i opisujemy najpopularniejsze ich modele.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Częstochowa »

  Szukacie kreatywnego fotografa i wideofilmowca na Wasz ślub? Już dzisiaj zapoznajcie się z ofertą Studia Fotograficzno-Filmowego z Częstochowy. Indywidualne usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Jesteśmy młodzi, innowacyjni, preferujemy nowoczesną formę obrazów. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się spełniać jego wymagania nie w stu ale w dwustu procentach. Już w chwili obecnej zadzwoń, umów się na niezobowiązujące spotkanie. Mamy wolne terminy na rok 2013 i 2014. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Pszczyna »

  Szukacie kreatywnego fotografa na swój ślub i wesele? Już dziś zapraszam do zapoznania się z moją autorską pracownią fotografii. Posiadam wieloletnie doświadczenie i z fotografią łączy mnie prawdziwe uczucie. Jest ona moją pasją, pracą, zupełnym życiem. Upajam się uchwycaniem waszych najskrytszych emocji i przeżyć. Na dzień obecny pracuję na wypasioną sprzęcie na rynku, posiadam też uprawnienia do fotografowania w miejscach sakralnych. Ostatnie wolne terminy na rok 2013 i 2014. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Już teraz odwiedź moją stronę i zapoznaj się z moim portfolio.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • przegrywanie filmów 8mm »

  Przedsiębiorstwo proponuje nietypową usługę na naszym rynku: przegrywanie obrazów 8mm na inne nośniki. Z czasem taśma 8mm stała się staroświecka a niedobór odtwarzaczy hamuje odtwarzanie filmów z dawnych wesel, spotkań rodzinnych i innych. Dzięki nam zatrzymasz najciekawsze chwile na zawsze i dodatkowo będziesz mógł przypominać sobie ukochane obrazy o każdej porze. Nasze usługi słyną z najwyższej jakości i terminowości. Powierz naszej spółce a my zajmiemy się twojego filmu na DVD, mini DVD lub zachowamy w inny sposób. Odwiedź nas www.film8mm.com.pl.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  Ślub jest bardzo ważnym zdarzeniem w egzystencji nas wszystkich. Dlatego niezwykle kluczową rzeczą jest dobranie odpowiedniego fotografa na ślub. W takim momencie trzeba przeanalizować więcej ofert różnorodnych przedsiębiorstw wykonujących takie sesje. W pierwszej kolejności warto poznać dotychczasowe osiągnięcia konkretnego zawodowca. Pozwoli to na poznanie próby zdjęć danego fachowca. Ważną sprawą jest cena zrealizowania zdjęć. Powinno się przyjrzeć się temu co obejmuje koszt. Atrakcyjniejsza cena potrafi znaczyć mniej elementów podstawowych zlecenia. Zwykły skład usług posiada zdjęcia plenerowe, portrety, ujęcia z ślubu oraz sporządzenie albumu z wesela. LMFoto to fachowcy, których potrzebujesz.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szukam sponsora Wrocław »

  Masz już szczerze dość cnotliwych małolatek, które to tylko pozują, że są takie żądne miłosnych spotkań ? Masz wreszcie ochotę na białogłowę z krwi i kości, która totalnie wie czego chce? Jeśliby odpowiedź brzmi tak, to skorzystaj z usług nowego serwisu towarzyskiego, co się nazywa szukam sponsora Wrocław Jest tam setki kont panienek, i także facetów z obrębu całej Polski. Na witrynie głównej tamtego portalu jest umiejscowiona wyszukiwarka. Wpisujesz tam do niej na przykład: przedkładany typ znajomości, a następnie wybierasz kategorię - szukam sponsora i już masz sprośne panie w jakimkolwiek limicie wiekowym. Jeszcze w życiu, wyszperanie rozkosznej niewiasty nie było tak banalne, jak to jest w tym momencie ze wspomnianym serwisem on-line.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna Warszawa »

  Proponujemy usługi z zakresu fotografii. Jeśli chcesz utrwalić wyjątkowe to koniecznie skontaktuj się z moim studiem. Cechuje mnie twórczość, indywidualność. Wykonuję przede wszystkim ślubne sesje zdjęciowe oraz utrwalam także znajomych, przyjaciół, rodzinę. Zapewniam profesjonalne fotografie. Poza tym obsługujemy i promujemy takie imprezy jak śluby, i imporezy szkolne. Serdecznie polecam moją stronę internetową: www.piotrchodorowski.pl. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podkłady muzyczne w formacie midi »

  Proponujemy utwory w formacie karaoke oraz midi. Oferta skierowana do wykonawców oraz zespołów muzycznych, lecz także do pasjonatów grania i śpiewów w towarzystwie przyjaciół. Własne pragnienia zaspokoją w naszym serwisie też osoby poszukujące nowych dzwonków polifonicznych do swoich aparatów. Utwory w formacie karaoke doskonale się do tych celów nadają. Na naszych stronach umieściliśmy niemal 50 tys. plików w tym poszukiwanym formacie. Sporo osób zagląda na naszą stronę, żeby wzbogacić swój występ wokalny odpowiednim podkładem muzycznym. Zainteresowani podkładem w formacie MP3, dostaną pliki w tym formacie. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szukam sponsora Bydgoszcz »

  Masz już serdecznie dosyć skromnych panienek, które to jedynie udają, że są takie ochocze do miłosnych schadzek ? Masz wreszcie chrapkę na białogłowę z krwi i kości, która wie czego chce? O ile odpowiedź brzmi tak, to skorzystaj z propozycji śmiałego serwisu towarzyskiego, co się nazywa szukam sponsora Bydgoszcz Jest tam setki anonsów towarzyskich kobiet, oraz facetów z rejonu całej Polski. Na stronie głównej owego serwisu znajduje się wyszukiwarka. Wpisujesz tam do niej na przykład: preferowany rodzaj znajomości, a później wybierasz tabelę - szukam sponsora i już masz płomienne kobiety w odmiennym zakresie wiekowym. Jeszcze przenigdy, wyszukanie namiętnej kobietki nie było tak proste, jak to jest obecnie z nadmienionym serwisem online.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna Poznań »

  Serwis i firma www www.fotoimpress.pl ma wielką przyjemność przedstawić swoje usługi. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i okazjonalnej - produkcja wideo wrocław. Mamy w naszym portfolio setki zdjęć wykonywanych w całym kraju o różnych porach roku. Zawsze na głównym planie umieszczamy zadowolenie petenta. Dopasowujemy się do terminów, miejsca oraz liczebności gości. Natychmiast prezentujemy gotowe zdjęcia i chętnie poprawiamy już zrealizowane albumy. Szczególnie upodobaliśmy sobie fotografię weselną. Przyjdź i przekonaj się. Spółka www.fotoimpress.pl to zdjęcia w plenerze, sezonowe.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka