Germanica - biuro tłumaczeń

Germanica - biuro tłumaczeń Firma Germanica jest wrocławską firmą prowadzącą działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), sprawdzanie specjalistycznych tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz z języka obcego na język obcy. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

Szczegóły strony www.germanica.com.pl:

Podlinkuj stronę www.germanica.com.pl:

Germanica - biuro tłumaczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • praca licencjacka »

  Nie wiesz jak stworzyć swoją pracę licencjacką? Musisz skorzystać ze strony, na jakiej znajdziesz pomoc w przygotowaniu takich prac. Firma składająca się z właściwie wybranych absolwentów wyższych uczelni pomoże wam w przygotowaniu prac, które są wam potrzebne. W dzisiejszych czasach pisanie prac nie jest takie proste i praca licencjacka wymaga od nas właściwej wiedzy i przygotowania. Większość studentów swoje licencjat stara się napisać jak najlepiej potrafi ale również im przyda się profesjonalna pomoc. Mamy okazje korzystać z usług tego rodzaju firmy, która zachowuje anonimowość. Ciągle wzrasta zainteresowanie tworzeniem tego typu prac.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • sale-szkoleniowe-wroclaw.pierwszee.pl »

  Nie każda firma posiada możliwość zorganizowania spotkań biznesowych w większym gronie lub kursów oraz konferencji w swoim biurze, a tym bardziej, gdy w grę wchodzi wirtualne biuro Wrocław reprezentujące. Sala konferencyjna Wrocław reprezentująca to znakomite rozwiązanie dla wszystkich firm, potrzebujących atrakcyjnych i usytuowanych w korzystnej lokalizacji budynków. Walorem, jaki mogą zaoferować sale konferencyjne we Wrocławiu jest głównie najlepszy standard a także dostęp do zaplecza technicznego. Jest to ważne, jeśli będące w planach spotkanie powinno być zrealizowane na wysokim poziomie. Wynajmowana na potrzeby firm wrocławska sala konferencyjna oddaje do dyspozycji znakomitej jakości sprzęt, między innymi: projektor multimedialny, ekran do projekcji, tablicę sucho-ścieralną. Co więcej, w sali istnieje możliwość połączenia z internetem. Sale konferencyjne Wrocław reprezentujące przeznaczone są dla maksymalnie kilkunastu osób - ale wszystko zależy od oczekiwań. Poza tym, jesteśmy w stanie zaproponować wirtualne biuro Wrocław reprezentujące, mieszczące się w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. To doskonałe rozwiązanie dla firm, chcących zarejestrować swoją działalność pod atrakcyjnym adresem. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System 5s »

  Przedsiębiorstwo Luqam zaprasza na kursy z tematyki Metoda 5s. Jeśli więc szukasz informacji na tematy takie jak: six sigma green belt szkolenie, szkolenia lean management, kaizen lean, vsm value stream mapping, szkolenie g8d, zmniejszenie kosztów zakupów oraz 5s, szkolenia lean management, kaizen szkolenie, six sigma szkolenia, szkolenie six sigma, optymalizacja procesów biznesowych, szkolenie lean, wdrażanie iso 9001, wdrożenie 5s, szkolenie modelowanie procesów. Portal i firma www.luqam.com ma do zaoferowania edukację z dziedziny . Do widzenia i zapraszamy na stronę internetową, gdzie otrzymasz najnowsze promocje na kurs pod hasłem: 5s.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • meble ogrodowe »

  Dysponujemy zadowolenie zasugerować Państwu w naszym sklepiku online największy dobór przyciągających meble ogrodowe, mebli balkonowych jak i również parkowych. Pozwalają to w szczególności dobrej klasy ławki parkowe, hamaki, a zarówno meble ogrodowe. Większość sugerowanych wyników wykonanych jest z swojskich gatunków drewna, takowych jak świerk, buk lub klon, scalonych z żeliwem bądź plastikiem, wykończonych w rozmaitych detalach. Pozostałe meble stworzone są z gatunków drewna oryginalnego, do których należy rattan lub hebanowiec. Dodatkowo tegoż proponujemy zarówno elementy minimalnej płaszczyzny ogrodowej jak pergole. Nasze meble ogrodowe są do kupienia po bardzo przystępnych wartościach.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia dla pracowników »

  Zapraszamy do skorzystania z szerokiej propozycji spółki szkoleniowo-doradczej Oskip. Organizujemy szkolenia rozwijające kompetencje pracowników oraz dokonujemy ocen pracowniczych . Proponujemy doradztwo personalne; coaching i outsourcing kadrowo-płacowy. Jesteśmy firmą skupiającą profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie. Jesteśmy spółką o znacznym wachlarzu funkcjonowania, obejmujemy między innymi: szkolenia zewnętrzne dla wszystkich pracowników, począwszy od kadry zarządzającej, poprzez dyrektorów, a na pracownikach szeregowych skończywszy. Każdy idea jest przez nas gruntownie rozważany i opracowywany, a zaproponowane rozwiązania zadowalają każdego klienta. Oskip to szkolenie kadry, szkolenia zielona góra

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • meble do ogrodu »

  Nasze meble ogrodowe Warszawa - umeblowanie ratanowe wykraczają poza powszechnie proponowane dojrzałe zakresy stylistyczne. Umożliwiają wyekwipować taras, werandę lub oranżerię z charakterystyczną duszą. Lista atutów własnej praktyce jest długa. Nasze meble ogrodowe Warszawa to formę, dekoratywna kolorystyka, praktyczność i struktury. Umeblowanie ogrodowe całkowicie zagospodarują Państwa przydomowe działki, ogrody lub balkony. W naszych indeksach wynajdą Państwo szeroki zestaw sprzętów, które z prostotą dopasujecie do atmosfery swoich budynków. Wspaniałe umeblowanie ogrodowe obwarują Państwu blichtr dziennego relaksu. Startuje się sezon wypoczynku na ożywczym powietrzu. Zadbaj już dzisiaj o stosowne umeblowanie ogrodowe.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • meble biurowe »

  Urządzenie studia wszakże startuje się od kreślenia projektu o sferze meble biurowe w pierwotnych głowach, potem przelewamy go na papier a w rezultacie napływa do naszych niezastąpionych macherów od tworzenia i wizualizacji komputerowej. Meblując gabinet pozostaniemy potrzebować dużo bogatych rodzajów szafek. Jedną z potrzebniejszych jest szafka pod drukarkę, w jakiej winienem wziąć pod uwagę lokalizacja na papier i przykroić jej konstrukcje do po wielokroć nadzwyczaj kryzysowego załatwienia. Wysokiej jakości ujednolicony pojemnik z szufladami zamykany zamkiem centralnym jest wyekwipowany w piórnik do rozbioru jakże sporo koniecznych drobiazgów potrzebnych nam do pracy w biurze.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • meble biurowe warszawa »

  Jeśli dysponujemy w zamyśle kupować meble biurowe Warszawa powinno się dokładnie rozważyć najróżniejsze oferty, dlatego że wydaje się to przeważnie gigantyczny koszt. Bohatersko więc winienem wejść na portal internetowy dedykowany meblom do lokalu. Wyłowimy na nim dużą galerię fotografii, jaka być prawdopodobnie miała możliwość się dla naszej firmy motywacją. Ale co najbardziej ważne, dysponujemy na stronie internetowej dostępną szukajkę, jak też porównywarkę cen zatem na jednej stronie internetowej posiadamy wybór skonfrontować ceny mebli biurowych najróżniejszych dostawców. Stronka wydaje się doprawdy wyrazista i prosta w służbie, dlatego na pewno każdy się na niej wykopie.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezkręgowce - moje hobby »

  Strona prowadzona jest przez pasjonatę mikroogranizmów i opisuje organizmy bezkręgowe, inaczej bezkręgowce. Jest to zespół wszystkich grup zwierzęcych o wielorakim pochodzeniu i rozmaitych planach budowy. Co ciekawe, do tej mało znanej przeciętnemu czytelnikowi, grupy organizmów należy nawet 99 procent wszystkich współcześnie występujących zwierząt, a liczba opisanych gatunków przekracza 990 tysięcy. Autor strony skupia się na przedstawieniu takich jednostek systematycznych, jak: żebropławy, pazurnice i niesporczaki, dżdżownice, gąbki, pijawki, wieloszczety, wirki i wiele innych.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetrik.pl – bo każda kobieta jest prześliczna »

  Kosmetrik.pl to profesjonalny portal dla kobiet pragnących być na czasie z nowinkami w kosmetyce. Oprócz opisów premierowych kosmetyków można na nim poczytać o sposobach robienia profesjonalnego makijażu, praktycznych przyborach kosmetycznych czy zabiegach pomagających zatrzymać piękno na długi czas. Czytelniczkom dedykowane są również wypróbowane porady, dzięki którym codzienny makijaż i dbanie o swoje ciało staną się znacznie łatwiejsze i szybsze.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »