Architektura Podkategoria: Architektura

 • Projekty domów tanie »

  Serwis internetowy z różnorodnymi projektami domów jednorodzinnych. Najważniejszym aspektem w momencie, kiedy podjęliśmy już decyzję, by postawić nowy dom dla naszej rodziny jest na ogół wybór właściwego projektu. Chcąc odszukać projekt taniego domu warto sprawdzić gotowe projekty znajdujące się na stronach online. Może się to okazać dobrym rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Serwis Tanie-Projekty-Domow.pl oferuje tanie projekty domów, dzięki którym będziemy mogli postawić tanie domy drewniane stanowiące spełnienie naszych oczekiwań i oszczędne w utrzymaniu.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne, pracownia architektoniczna »

  Projektowanie wnętrz to nie wyłącznie nasza praca, to pasja i powołanie. Prawdziwy architekt wnętrz rozumie, że wyłącznie w rzeczywistości dobrze wyprodukowane wnętrze, z troską o wygodę i funkcjonalność, spełniać będzie wymagania kontrahentów. Nasze biuro architektoniczne z powodzeniem, od wielu lat zajmuje się zleceniami typu: tworzenie wnętrz domów jednorodzinnych, budynki funkcjonalności publicznej, przebudowy lub modernizacje budynków istniejących. Produkujemy projekty w oparciu o osobiste preferencje zamawiającego, wiodące trendy na rynku, a oprócz tego własne, bogate doświadczenia. Podejmiemy się wyzwania, które przed nami postawisz- nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • okna orzech »

  W polsce większość okien w blokach jest już wymieniona na okna nowej generacji. Okna wykonane z pcv dominują na rynku okiennym od wielu lat. Od samego początku zdobyły ogromna popularność. Zalety okien pcv to na przykład cena,łatwość w czyszczeniu. Właściwie jedyną istotną różnicą między oknami drewnianymi a oknami pcv jest kolorystyka. Okna drewniane wyglądają ładniej według większości klientów. Dlatego okna pcv w większości zamawiane są w kolorach drewnopodobnych. Nowością na rynku jest nowa technologia produkcji okien pcv jeszcze bardziej upodobniająca je do okien drewnianych. Okna HFL bo o nich mowa mają łączenia ramiaków wykonane w sposób prostopadły jak w oknach drewnianych a nie skośnie jak dotychczas w oknach pcv. Budynki mieszkalne ale nie tylko mają dzisiaj tak różnorodną architekturę że trudno rozstrzygnąć jaki kolor okien jest najlepszy lub najładnieszy, zależy to ściśle od od preferencji właściciela budynku. Kolorystyka na dzień dzisiejszy w oknach jest tak rozmaita że zaspokoi najwybredniejsze gusta.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: