Leniwy.com.pl - best of the web directory!

Welcome in SEOKatalog - newest polish project SEO concerning professional web directory script. If you are an author of a web site, you can choose category and add your web site for free by submitting to this page and following the on-screen instructions.

New Listings Leniwy.com.pl - choose category:

AGD i RTV »

AGD i RTVSprzęt AGD (3)
Sprzęt RTV (0)
Video (0)
See other subcategories »

Biznes i ekonomia »

Biznes i ekonomiaAgencje promocyjne (1)
Biura rachunkowe (4)
Biznes (46)
See other subcategories »

Budownictwo »

BudownictwoBlachy (0)
Budynki gospodarcze (0)
Dachy (0)
See other subcategories »

Dom i wnętrze »

Dom i wnętrzeAGD i RTV (0)
Architektura (3)
Artykuły dla domu (1)
See other subcategories »

Edukacja i nauka »

Edukacja i naukaArcheologia (0)
Astronomia (0)
Biotechnologia (0)
See other subcategories »

Flora i fauna »

Flora i faunaAkcesoria zoologiczne (0)
Koty (0)
Psy (3)
See other subcategories »

Inne »

InneOgłoszenia (11)
Pogoda (0)
Sennik (1)
See other subcategories »

Internet i komputery »

Internet i komputeryAgencje interaktywne (2)
Aukcje internetowe (2)
Blogi (4)
See other subcategories »

Kultura i sztuka »

Kultura i sztukaAnkiety i sondaże (0)
Artyści (0)
Bazy danych firm (0)
See other subcategories »

Marketing »

MarketingAgencje reklamowe (3)
Ankiety, sondaże (0)
Billboardy (0)
See other subcategories »

Miasta i państwa »

Miasta i państwaGdańsk (3)
Kraków (9)
Rzeszów (3)
See other subcategories »

Prawo i społeczeństwo »

Prawo i społeczeństwoPrawo (0)
Religia (5)
Ślub (1)
See other subcategories »

Produkcja przemysłowa »

Produkcja przemysłowaArmatura przemysłowa (0)
Automatyka (2)
Blachy (0)
See other subcategories »

Rozrywka »

RozrywkaAgencje artystyczne (0)
Aukcje (0)
Biżuteria (0)
See other subcategories »

Sport i turystyka »

Sport i turystykaAerobic i fitness (4)
Apartamenty w Zakopanem (0)
Bilard (0)
See other subcategories »

Technika »

TechnikaAkcesoria GSM (2)
Maszyny i urządzenia (7)
Telefony (0)
See other subcategories »

Zdrowie i uroda »

Zdrowie i urodaApteki (4)
Bezpłodność (0)
Chirurgia plastyczna (0)
See other subcategories »

Tags: a · b · c · d · e · f · g · h · i · j · k · l · m · n · o · p · q · r · s · t · u · v · w · x · y · z

Leniwy.com.pl - new sites and updates:

 • Księga imion »

  Pokładamy wiarę w tym, że imię wpływa na charakter człowieka. Dowiedz się jaki jest Piotr, co lubi Anna, jaki jest jej ulubiony kolor, czy szczęśliwa liczba. Niezależnie czy wierzysz w to, czy potraktujesz te wiadomości z pewną dozą sceptycyzmu, warto sprawdzić co mówią o tobie gwiazdy. W najgorszym razie jedynie zabłyśniesz przy dziewczynie znajomością znaczenia swojego (lub partnera/partnerki) imienia.

  Date added: 19 04 2015 · details of site »
 • Zaginął pies - ogłoszenia »

  W tym portalu znajdują się anonse o zaginionych psach. Jeżeli zgubił Ci się pupil to jest to dobre miejsce do powiadomienia o tym potencjalnych znalazców.

  Dla osób, które znalazły kota znajduje się również odpowiednie miejsce. Zamiast oddawać zwierzaka zaraz do schroniska poinformuj o tym innych, najlepiej dodając też zdjęcie. Bardzo prawdopodobne, że właściciel szuka swojego pupila i trafi na Wasze ogłoszenie. Odnajdziesz tu takie działy jak zaginął kot, pies i inne zwierzęta.

  Date added: 13 04 2015 · details of site »
 • dyszka.com »

  Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zabiegani w pracy i domu, że coraz ciężej odnaleźć nam chwilę czasu na załatwianie jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego niewątpliwie doceniamy sobie takie usługi, które wymagają od nas małego zaangażowania. Im mniej skomplikowanych procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej godzimy się skorzystać z nowej propozycji.
  Następnym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Kolejnym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie ekspresowym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms zamieszamy imię i nazwisko, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących kredytu. Łatwość i wygoda w uzyskaniu kredytu wiąże się z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych. http://dyszka.com/pozyczki-pozabankowe.htm
  Jeśli pozytywnie je przejdziemy, gotówkę możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury polegają? Może to być identyfikacja poprzez konto bankowe. Przelewamy ze swojego konta na wskazany rachunek niewielką kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie pożyczki na rachunek. Innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu dwóch godzin od wysłania wniosku. Proces sprawdzania przechodzi się tylko jednokrotnie.

  Date added: 06 12 2014 · details of site »
 • insefi »

  Kredyt gotówkowy możemy wydać na każdy cel. Jeśli więc przydarzy się nam remont, awaria odkurzacza, telewizora itp., możemy zdecydować się na kredyt gotówkowy. Banki udostępniają pieniądze z takiego kredytu przeważnie w przeciągu 1-3 dni. Pieniądze mogą być wypłacone natychmiast po decyzji o uruchomieniu kredytu lub przelane na konto klienta. Kwota jaką mamy możliwość dostać jest indywidualna dla banków ale najczęściej jest to 500-80000 zł, niemniej jednak są banki, które udzielą nam kredytu nawet na w wysokości 150 tyś zł. Kredyty gotówkowe są podpisywane przeważnie na okres 3-60 lub 84 miesięcy. Zadłużenie możemy więc regulować nawet w niedużych ratach, wybierając dłuższy okres kredytowania. Niewielki szybki kredyt gotówkowy na niespodziewane wydatki nie jest więc zbyt dużym obciążeniem nawet dla kogoś z niedużymi dochodami. Przeważnie tanie kredyty gotówkowe spłacamy w ratach miesięcznych. Często banki dają również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Do kredytu gotówkowego często oferowane jest ubezpieczenie życia i zdrowia kredytobiorcy. Koszt tego ubezpieczenia mały a gwarantuje ono poczucie bezpieczeństwa pożyczkobiorcy i jego najbliższych. Teraz banki dodają nawet możliwość ubezpieczenia od utraty pracy.

  Date added: 03 12 2014 · details of site »
 • MezoMaya Travel - Polskie Biuro Podróży w Meksyku »

  Polskie Biuro Podróży w Meksyku z siedzibą w Playa del Carmen Mezomaya Travel zaprasza do Meksyku. Posiadamy bogatą ofertę wycieczek fakultatywne w Meksyku i na Jukatanie po Polsku. Na stronie znajdą Państwo również nasz przewodnik Mexico Laico z wieloma praktycznymi poradami dotyczącymi wyjazdu do Meksyku. Nasze biuro kieruje swoja ofertę do osób przyjeżdżających na Rivera Maya na pobyty jedno - dwu – trzy tygodniowe, zwykle typu all-inclusive. Ale w ofercie posiadamy również pakiety dla osób nurkujących obejmujące zakresem nurkowanie w morzu oraz cenotach. Chcemy być uzupełnieniem takich pobytów o wiedzę historyczną i współczesną. Pokazać Państwu zadziwiająco piękną przyrodę Jukatanu, a czasem, po prostu oderwać Państwa od hotelowej rutyny. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura i pobrania wielu przydatnych mapek, instrukcji i folderów w języku polskim. Przekażemy także niezbędne informacje takie jak: miejsca, gdzie najkorzystniej wymienić dolary, zasady ruchu drogowego w Meksyku, czy o tym, gdzie zakupić najkorzystniej tequile. Na miejscu służymy Państwu radą i pomocą przy wypożyczeniu samochodu, roweru czy Harleya. Na naszej stronie znajdą Państwo również porady dotyczące spakowania się na wyjazd typu all-inclusive, czasu, pogody jak i wiele, wiele innych. Oferty wycieczek objazdowych, pielgrzymek, obsługi rezydenckiej oraz wiele innych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Date added: 23 04 2014 · details of site »